Türk Futboluna 70’lik sponsor!

Türk Futbolunun gidişatını beğenmeyen bir şirket, Türkiyedeki müşterilerinin derin, engin ve büyük desteklerini de arkalarında hissederek, Türk Futbolu’na sponsor olacaklarını açıkladı.

Türk Futbolunun iç karartıcı, başarısız durumunu görenler hemen kollarını sıvadılar. Geçen geceki derbide ilk icraatına başlayan oluşum oldukça büyük ses getirdi. Türk futbolunun güzel oyun, etik taraftarlık, zihni dolu izleyici oluşturamayacağı, boşuna böyle bir çabaya girilmemesi gerektiği; bu nedenle şu an gidilmekte olunan yola daha da önem verilerek, işin çığırından çıkarılarak, dünya futbolunda saldırgan taraftarlık, oyundan ziyade oyun içinde oynanan oyun ve bilimum bu tip alanlarda yer edinilmesi için çalışmalar başlatıldı. Bununla ilgili projenin ilk ayağı da böylece gerçekleştirilmiş oldu.

Türk Futbolu Ahlak Sponsorluğu’nu elde eden bu oluşum, derbi maçı esnasında en yüksek rütbelilerin locasından ilk eylemini yaptı. Daha sonra şöyle bir açıklama yapıldı: “Türk taraftarlar, içip içip gelsinler, ama evlerinde tuvalete gitmesinler, çünkü buraya gelip maçın içine sıçmaları gerekiyor. Ne kadar küfür biliyorlar ve ne kadar kafa bulabiliyorlarsa, çok iyi olur. Stada girişte yanlarında herşeyi getirebileceklerini, derbi gecesi gösterdik. Korkmasınlar, önce bir kaç yudum alsınlar, sonra şeytanın gücü adına diye bağırsınlar. Bu şekilde, bir süre sonra dünya futbolunda ses getireceğimize inanıyoruz. Madem, sahada futbol oynayarak olmuyor, en azından holiganlıkta bari biryerlere gelelim. Tüm taraftarlarımıza çağırıyoruz ve garanti veriyoruz ki, bu işe gönül koyarsak; çok kısa bir süre de hem kendimizi hem Türk Futbolunu çığırından çıkarabilir ve hak ettiğimiz yere ulaşabiliriz. Kurucumuz Atatürk’ün söylediği; “Ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim” ve “Türk milleti çalışkandır, Türk milleti zekidir” sözlerinin bizler için uygun olmadığını düşünüyoruz, onlar eskidendi”.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir