Türkler, Yahudilere ahlak dersi verecek tek ve yegane yetkili millettir!

Son günlerde, İsrail ile Türkiye karşı karşıya geliyor! 2010 yılının hemen başını yaşadığımız bu günlerde, İsrailliler kantarın topuzunu kaçırmaya başladılar! Ne oluyorlar da, kendilerini insan sıfatına layık görüp, mazlumların üzerine basıp yükselmeye çalışıyorlar, anlamak mümkün değil!

İsrail, Türkiye’ye ve özellikle de Türk milleti kavramını üzerine basa basa belirterek, Türkler, bize ahlak dersi verecek en son kişilerdir sözüyle ahlaksızlıklarının en üst sapkınlığını gösteriyorlar. Yanılıyorlar! Çünkü, bu cahil şerefsizlerin canını kurtaranlar Türkler olmuşlardır. Bu ahlaksızların, nankör olduklarını bile bile Türkler, 1492’de tüm dünya bunlara yüz çevirmişken, dini dinine ırkı ırkına uymayan bu zavallıları, Türk İmparatorluğu en üstün Türk ahlakı ile sarmalamış ve insan yerine koymuştur. İşte bunlar, Canlarını borçlu oldukları Türklerden, ahlak vaazı alacak ilk topluluktur.

Bırakın, ahlak dersi verecek son millet olmayı, onların ahlak dersi alacakları ilk ve tek millet biziz! Bizden izinsiz, tuvalete bile gitmemeleri lazımdır, bu zavallılar! Yalnız bu ahlak garibancıkları, sonradan görme oldukları için ve insan sınıfına koyup terbiye etmediğimiz için, Efendileri olan Türkler’e nankörlük yapabilmekteler. Şunu çok iyi bilmelidirler ki, Birgün yine bir Hitler çıkarsa, yine sığınacakları tek millet -dikkat çekiyorum, devlet değil; millet- Türklerdir.

Bırakın, büyükelçimizi alçakta oturtmayı; Kendileri bizzat, büyükelçimizin kucağına oturup, ağızlarına verilecek bir somma şeker (bonbon) şeker için büyük sevinç duymalılar.

Burada şunu belirteyim ki, Araplar’a bakıldığı zaman çok da sevilecek insanlar değildirler… Dünyanın tarih boyunca en iğrenç coğrafyası, Arap-İsrail coğrafyasıdır ve Kur’an’a göre de, bu yüzden sapmış insanlara peygamber gönderildiği ayetine uygun olarak, peygamberler hep bu coğrafyaya gönderilmişlerdir. Çünkü, dünyanın en iğrenç ve sapkın insanları, bu insanlardır. Yani Araplar’ın ve İsrailliler’in birbirlerini yemeleri, beni hiç ilgilendirmez… Ancak, İsrailliler; yukarıda belirtilen gerekçeler üzerine, en son nankörlük yapacakları Türkler’e karşı, özellikle milli kimliğe saldırarak laf söylerlerse, tarihi gerçekleri ve Onların başlarına gelebilecekler konusunda uyarma görevi, benim tasarrufumdadır.

Yalnız şunu da görmek gerekir ki; Yahudiler, başlarına gelecekler konusunda artık endişeleniyorlar. Gerek Kur’an, gerek İncil’i incelersek ve gidişatı da iyi okursak, Yahudiler üzerine söylenen harap-bitap olacaklarına dair efsanelerin gerçekleşme yoluna girdiği görülmekte ve Yahudiler de bunun farkındalar. İşte bu farkındalık, daha fazla korku, daha fazla saldırı ve daha fazla düşman doğurmakta! Yahudiler’e şunu öğütlüyorum, bir Türk olarak; Korkunun ecele faydası olmasa da, bir gün zor duruma düştüklerinde, yanlarında olsa olsa ahlaktan en haberdar millet olan Türkler olacaktır. Bu sebeple sakın ola ki, Türk milletini karşılarına almasınlar! Eğer Türklerin gazabına yakalanırlarsa, onları hiç kimse kurtaramaz; Çünkü o zaman, Türkler görevlendirilmiş olurlar ki, Türkler görevlerini çok iyi yaparlar! Türklerin şu an ki, zayıflıklarına kanmasınlar; çünkü şu an başımızda bir görev verenimiz yok! Umarım, İsrailliler kimin nereye oturacağını iyi öğrenirler; yoksa gün gelir, ayakta duracak yer bile bulamazlar! Aklı başında olana, bir tarihçi öğüdüdür bu! Kimsenin milliyetine hakaret edilemez, İsrailliler’in bunu iyi bilmesi lazımdı, en pis hakaretlere uğrayan insanlar olarak!.. Neyse, zaten it ürer, kervan yürür demiş, Türk atalarımız! Biz yolumuza bakalım!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir